realizacje
3 ETAP STO10CHYLONSKA
3 ETAP STO10CHYLONSKA
3 ETAP STO10CHYLONSKA
3 ETAP STO10CHYLONSKA
3 ETAP STO10CHYLONSKA
3 ETAP STO10CHYLONSKA
3 ETAP STO10CHYLONSKA
3 ETAP STO10CHYLONSKA
3 ETAP STO10CHYLONSKA
WSZYSTKIE ZALETY MIESZKANIA W MIEŚCIE JESZCZE BLIŻEJ!

STO10 CHYLOŃSKA 3 etap

Tu blisko jest wszystko!

Trzeci budynek tworzący osiedle STO10 CHYLOŃSKA wkomponowany będzie w przestrzeń, w której zadbano o różne potrzeby mieszkańców, ich komfort życia, aktywny wypoczynek, rekreację, czy międzysąsiedzkie relacje.


Mieszkania na Osiedlu STO10 CHYLOŃSKA projektowane są z myślą o wygodzie, ustawności i doświetleniu przestrzeni. Wszystkie mają przestronne balkony, a niektóre także zielone tarasy.

Etap 3 Osiedla wyposażony będzie dodatkowo w elegancką, wewnętrzną strefę mieszkańca ze stołem bilardowym, miejscem zabaw dla najmłodszych mieszkańców, miejscem do relaksu przy telewizorze oraz kącikiem kuchennym z małą lodówką, zlewem i blatem. Na zewnątrz zaprojektowaliśmy patio z ogrodem i siłownię pod chmurką służące wszystkim mieszkańcom. Tak jak w pierwszym i drugim etapie – wejścia do budynku będą eleganckie, a klatki schodowe przestronne.

Budynek posiada dwupoziomową halę garażową, w której poza miejscami parkingowymi, znajdują się komórki lokatorskie oraz boksy rowerowe. Sprawną komunikację pomiędzy piętrami zapewniają cichobieżne, szybkie windy, dostępne z poziomu hali garażowej.

Osiedle powstaje w nowoczesnym nurcie mix-used. Oznacza wprowadzenie w zabudowaną przestrzeń różnorodnych funkcji, które dają wiele możliwości i okazji do podejmowania aktywności w tej przestrzeni. Najlepsze na świecie projekty tego typu łączą w sobie funkcje mieszkalną, usługową, handlową, biurową i kulturalną. Stąd poza udogodnieniami typowo mieszkalnymi mamy też partery z przeznaczeniem na handel i usługi.

Stałym atutem inwestycji STO10 CHYLOŃSKA i dużym udogodnieniem dla mieszkańców Osiedla jest bliskość sklepów, parków, szkół, przychodni, czy przystanków komunikacji miejskiej (2-5 min spacerem).
Osiedle STO10 Chylońska – tu BLISKO jest WSZYSTKO i życie toczy się na 110%

1

budynek wielorodzinny

2024-2025

rok budowy

Gdynia, ul. Chylońska 108

adres realizacji

Zobacz stronę realizacji
Mała Chylońska WIZ1 600x450px
Mała Chylońska WIZ2 600x450px
Mała Chylońska WIZ3 600x450px
KOLEJNA INWESTYCJA ZMIENIAJĄCA OBLICZE TEJ CZĘŚCI GDYNI

MAŁA CHYLOŃSKA

bo małe jest piękne!

MAŁA CHYLOŃSKA to nowa, ciekawa inwestycja w portfolio Reapolis – kameralny budynek wielorodzinny, który powstanie w cichej części gdyńskiej dzielnicy, przy ulicy Chylońskiej 172.

Co wyróżnia Małą Chylońską spośród innych inwestycji?

Nowoczesna architektura, w której wyraźnie widać inspirację gdyńskim modernizmem oraz elegancki akcent estetyczny w postaci grafik gdyńskiego artysty – Jana Rutki.

Ludzka skala i kameralny charakter inwestycji – na 4 kondygnacjach znajdą się jedynie 41 mieszkania 2- i 3-pokojowych.

Rozwiązania czyniące życie mieszkańców wygodniejszym i bardziej komfortowym, takie jak przestronne balkony i ogródki przydomowe w mieszkaniach na parterze, cichobieżna winda łącząca piętra z halą garażową i monitoring. Projekt zieleni oraz deszczowy ogród w bezpośrednim otoczeniu budynku to również bezsprzeczne walory podnoszące komfort życia w Małej Chylońskiej.

Ponadto parter od strony ulicy Chylońskiej został przewidziany na lokal lub lokale usługowe z przynależną przestrzenią na zewnątrz – koncept idealny pod ogródek dla kawiarenki, czy małej restauracji.

Wart zaznaczenia jest fakt, iż przyszli mieszkańcy będą mogli skorzystać z oferty wykończenia pod klucz, a także mieć możliwość pewnych aranżacji układu mieszkania.

1

budynek wielorodzinny

2023

rok budowy

Gdynia, ul. Chylońska 172

adres realizacji

Zobacz stronę realizacji
KOMFORTOWE MIESZKANIA PREMIUM

hiSTORIA warta przeżycia

STORIA to klimatyczne osiedle, które powstaje w gdańskiej dzielnicy Aniołki, pomiędzy ulicami Orzeszkowej i Braci Śniadeckich. Utworzą je cztery budynki o niskiej zabudowie z 52 mieszkaniami.

Mieszkańcy STORII będą mieli do dyspozycji okazałą salę klubową, przyjemną strefę fitness, oraz zewnętrzny ogród z oryginalnie zaaranżowanymi strefami – miejsca spotkań i odpoczynku mikrospołeczności STORII. Dodatkowym atutem niektórych mieszkań położonych na parterach budynków będą przydomowe ogródki.

Miejsca parkingowe na osiedlu zostały zaprojektowane w hali garażowej. W hali przewidzieliśmy także miejsca na komórki lokatorskie.

Niewątpliwym atutem STORII jest jej usytuowanie wśród kameralnie zabudowanej dzielnicy w odległości pieszego spaceru od centrum Gdańska, kluczowych dzielnic i wielu miejsc decydujących o codziennym dobrostanie. Stąd blisko jest do uczelni (GUM, UCK, Politechnika Gdańska), centrów biznesowych (C200, Officyna, Dyrekcja Stoczni), galerii handlowych (Forum, Madison, Bałtycka), miejsc rozrywki (Opera, Multikino, 100cznia wraz z ulicą Elektryków), czy ważnych urzędów (Urząd Miasta, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Sąd Rejonowy). 

W bezpośredniej bliskości STORII znajdują się rozległe tereny zielone oraz cztery parki miejskie, oraz miejsca do aktywnego uprawiania sportu, takie jak basen Politechniki, klub tenisowy, czy Gdański Ośrodek Sportu ze stadionem miejskim.

Aniołki to centralnie położona, dojrzała i doskonale skomunikowana dzielnica Gdańska. Sąsiaduje z Wrzeszczem z jednej strony oraz Śródmieściem Gdańska z drugiej. Zabudowa dzielnicy ma kameralny, przytulny charakter i styl właściwy dla Gdańska z XIX i początku XX wieku. W bliskim sąsiedztwie Storii znajdują się także budynki o nowoczesnym charakterze zabudowy, współgrającym z historyczną zabudową. 

4

budynki wielorodzinne

2022

rok budowy

Gdańsk, ul. Orzeszkowej

adres realizacji

Zobacz stronę realizacji
CH110-2_REA-WWW
CH110-2_REA-WWW
CH110-2_REA-WWW
CH110-2_REA-WWW
REALIZACJE-CH110-2_REA-WWW_600x400px (6)
REALIZACJE-CH110-2_REA-WWW_600x400px (7)
REALIZACJE-CH110-2_REA-WWW_600x400px (8)
REALIZACJE-CH110-2_REA-WWW_600x400px (9)
REALIZACJE-CH110-2_REA-WWW_600x400px (6)
Drugi budynek z czterech już zamieszkany!

STO10 CHYLOŃSKA 2 etap

Osiedle STO10 Chylońska to nowoczesny kompleks mieszkaniowy, który powstaje w największej gdyńskiej dzielnicy. Chylonia to miejsce o bogatej historii i tradycji, a współcześnie to dynamicznie rozwijający się i pulsujący energią miejski organizm.

Osiedle tworzyć będą cztery niezależne budynki wielorodzinne z nowoczesnymi parterami usługowo-handlowymi. 

Drugi z czterech budynków tworzących osiedle został oddany do użytkowania w styczniu 2023 roku. Budynek jest wkomponowany w przestrzeń, w której zadbano o różne potrzeby mieszkańców, ich komfort życia, aktywny wypoczynek, rekreację, czy międzysąsiedzkie relacje. Ta część Osiedle – ponad udogodnienia 1. etapu – wyposażona została dodatkowo w zadaszoną strefę spotkań sąsiedzkich, plac zabaw z miniścianką wspinaczkową, ścieżkę biegową oraz tereny zielone służące wszystkim mieszkańcom. Tak jak w pierwszym etapie zadbaliśmy też o części wspólne wewnątrz budynków wyposażając je w eleganckie, wygodne strefy wejścia i przestronne klatki schodowe.

Projektując mieszkania w 2. budynku Osiedla (tak jak w przypadku budynku pierwszego) zadbaliśmy o wygodę, ustawność i odpowiednie doświetlenie przestrzeni. Wyposażyliśmy je ponadto w przestronne balkony i tarasy, a niektóre nawet w zielone tarasy! 

Budynek posiada dwupoziomową halę garażową, w której poza miejscami parkingowymi, znajdują się komórki lokatorskie oraz boksy rowerowe. Sprawną komunikację pomiędzy piętrami zapewnią dwie cichobieżne, szybkie windy, dostępne z poziomu hali garażowej.

Ważnym atutem i dużym udogodnieniem dla mieszkańców Osiedla jest bliskość sklepów, parków, szkół, przychodni, czy przystanków komunikacji miejskiej (2-5 min spacerem).

Ciekawostki

  • pomimo pandemii udaje nam się utrzymać wysokie tempo prac
  • osiedle powstaje w nowoczesnym nurcie mix-used. Oznacza wprowadzenie w zabudowaną przestrzeń różnorodnych funkcji, które dają wiele możliwości i okazji do podejmowania aktywności w tej przestrzeni. Najlepsze na świecie projekty tego typu łączą w sobie funkcje mieszkalną, usługową, handlową, biurową i kulturalną. 

1 budynek

wielorodzinny

2020

rok budowy 2 etapu

Gdynia, ul. Chylońska 106

adres realizacji

Zobacz stronę realizacji
Realizacja zakończona

STO10 CHYLOŃSKA 1 etap

Osiedle STO10 Chylońska to nowoczesny kompleks mieszkaniowy, który powstaje w największej gdyńskiej dzielnicy. Chylonia to miejsce o bogatej historii i tradycji, a współcześnie to dynamicznie rozwijający się i pulsujący energią miejski organizm.

Osiedle STO10 Chylońska tworzyć będą cztery niezależne budynki wielorodzinne z nowoczesnymi parterami usługowo-handlowymi. 

1. etap Osiedla STO10 Chylońska oddaliśmy do użytkowania latem 2020 r. To pierwszy z czterech budynków, które docelowo stworzą nową jakość życia na Chyloni. 

7-kondygnacyjny budynek wraz z otoczeniem posiada wiele udogodnień czyniących życie mieszkańców łatwiejszym i przyjemniejszym. Są to m.in.: strefa gier podwórkowych, ścieżka biegowa, crossfit na wolnym powietrzu, czy wózki zakupowe w hali garażowej ułatwiające przewiezienie zakupów do mieszkania. Hol wejściowy natomiast charakteryzuje duża dbałość o estetykę oraz wygodę mieszkańców.

Mieszkania oraz części wspólne pierwszego budynku Osiedla STO10 Chylońska charakteryzują wygodne i przemyślane rozkłady. Każde mieszkanie posiada przestronny balkon lub taras, a mieszkania na parterze – prywatne ogródki. Ponadto budynek posiada dwupoziomową halę garażową, w której poza miejscami parkingowymi, znajdują się komórki lokatorskie oraz boksy rowerowe. Sprawną komunikację pomiędzy piętrami zapewnią dwie cichobieżne, szybkie windy, dostępne z poziomu hali garażowej.

Ważnym atutem i dużym udogodnieniem dla mieszkańców Osiedla – nie tylko etapu 1.! – jest bliskość sklepów, parków, szkół, przychodni, czy przystanków komunikacji miejskiej (2-5 min spacerem). Osiedle STO10 Chylońska – tu BLISKO jest WSZYSTKO i życie toczy się na 110%

Ciekawostki:

  • osiedle powstaje w miejscu, w którym wcześniej znajdował się tartak
  • estetyka i nowoczesność projektu architektonicznego – według niektórych – wprowadza powiew świeżości do dzielnicy.

1 budynek

wielorodzinny

2020

Rok budowy I etapu

Gdynia,&nbspul.Chylońska

adres realizacji

Zobacz stronę realizacji
Realizacja zakończona

Osiedle Vialo

Vialo to kameralne osiedle położone w dzielnicy Aniołki. Tworzą je trzy budynki wielorodzinne o klimatycznych nazwach: Spokój, Harmonia i Atmosfera. Spokój, Harmonia i Atmosfera to nie tylko nazwy budynków, to też główna inspiracja dla koncepcji osiedla inspirowanego szczęściem i nawiązuje do duńskiej filozofii hygge.

Zespół trzech budynków tworzących osiedle, stanowi układ przestrzenny zorientowany wokół centralnego placu o funkcji terenu zielonego. Dodatkowo w projekcie osiedla znalazło się miejsce na specjalną strefę wypoczynku – prywatny ogród, dostępny dla wszystkich mieszkańców Osiedla VIALO.

W budynkach znajdują się przestronne i dobrze doświetlone mieszkania, 2-, 3- i 4-pokojowe, z wyraźnie wydzieloną częścią dzienną i nocną. Mieszkania na parterze posiadają przestronne ogródki, a te na wyższych kondygnacjach – balkony.

Bezprogowe wejścia do budynków oraz windy pozwalają na pełną dostępność osiedla dla osób niepełnosprawnych.

Całość dopełniają przemyślane części wspólne, wewnątrz i na zewnątrz budynków. Wewnątrz są to oryginalne i eleganckie strefy wejścia z huśtawką, czy półką na książki, a na zewnątrz to ogólnodostępny dla wszystkich mieszkańców ogród hygge z przestrzeniami do wypoczynku, spotkania czy zabaw dla dzieci.

Osiedle jest całkowicie wyłączone z ruchu samochodów, dzięki podziemnej hali garażowej z wjazdem w granicy osiedla.

Projektanci Osiedla zadbali o harmonię miejsca w szerszym kontekście – budynki nawiązują do sąsiednich pod względem estetyki i architektonicznych detali.

Vialo, położone w gdańskiej dzielnicy Aniołki przy ul. Kopernika, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum, jest wolne od szumu miasta i turystycznego zgiełku. To przestrzeń, w którym życie i praca harmonijnie współistnieją w zupełnie naturalny sposób. To miejsce, w którym ważna jest każda chwila codzienności.

Ciekawostki:

  • Osiedle jest Laureatem Plebiscytu „Najciekawsza inwestycja mieszkaniowa 2019 roku” organizowanego przez Trojmiasto.pl

3 budynki

wielorodzinne

2019

rok budowy

Gdańsk,&nbspul.Kopernika

adres realizacji

Zobacz stronę realizacji
REALIZACJA ZAKOŃCZONA

ARGENTUM

Argentum zatopione jest wśród starodrzewu Dworu Srebrniki. Choć od jednej z głównych arterii Wrzeszcza dzieli go tylko kilkaset metrów – Argentum otula spokój.

To czterokondygnacyjny budynek wielorodzinny z 20 mieszkaniami o powierzchni od 39 do 87 m2. Mieszkania na ostatniej kondygnacji posiadają antresole i przestronne tarasy, z których roztacza się kojący widok na otaczającą inwestycję przyrodę i w dalszej perspektywie miasto. Mieszkańcy mają do dyspozycji 24 miejsca parkingowe, z czego 17 z nich znajduje się w hali garażowej pod budynkiem.

Osiedle znajduje się w sąsiedztwie Parku Jaśkowa Dolina, a jednocześnie w centrum tętniącego życiem Wrzeszcza. Takie położenie sprawia, że jest to idealne miejsce zarówno dla tych, którzy cenią sobie życie w centrum miasta, jak i dla osób szukających ciszy i spokoju z dala od miejskiego zgiełku.

Ciekawostki:

  • Argentum zajęło 9 miejsce na 50 inwestycji biorących udział w Plebiscycie Trojmiasto.pl. na “Najlepszą inwestycję mieszkaniowych” w 2017 roku
  • Skąd pochodzi nazwa #Argentum? Z inspiracji okolicą: od nazwy ulicy Srebrniki oraz Dworu Srebrniki – jednego z najstarszych budynków Wrzeszcza. Dodatkowo po łacinie „argentum” to „srebro”.

1 budynek

czterokondygnacyjny

2017

rok budowy

Gdańsk,&nbspul.Srebrniki

adres realizacji

Zobacz stronę realizacji
REALIZACJA ZAKOŃCZONA

OBOTRYCKA

Cisza i spokój. Przyjemnie zimny drink przy grillu z przyjaciółmi w letnie dni. Dzieci bezpiecznie bawiące się na świeżo skoszonej trawie. Albo zapach cynamonowych ciasteczek i ciepło bijące z kominka w chłodne zimowe wieczory.

Dom z ogródkiem w centrum miasta, ale z dala od ulicznego zgiełku? To możliwe! Na Osiedlu OBOTRYCKA w Gdańsku!

Obotrycka to kameralne osiedle w Gdańsku Oliwie, jednej z najpiękniejszych dzielnic Gdańska. Osiedle tworzą cztery trzykondygnacyjne domy dwurodzinne położone wśród kameralnych ogródków. Projekt Osiedla charakteryzuje nowoczesna, dyskretna elegancja: duże przeszklenia, witrynowe okna i przesuwne drzwi balkonowe w salonie, drewno na elewacji, szklane balustrady, przytulny taras. Przestrzenie mieszkalne zostały gruntownie przemyślane, dzięki czemu mieszkania są wygodne, ustawne, przestronne. W czterech bliźniaczych domach znajduje się łącznie osiem mieszkań o pow. od 137 m2 do 210 m2. Ponadto każdy segment posiada garaż z miejscem na dwa auta.

Ciekawostki:

  • #OsiedleObotrycka to… pępek świata. No, może nie całego świata, ale Trójmiasta na pewno ? Skąd to wiemy? W 2013 roku studenci Politechniki Gdańskiej ustalili, że geograficzny środek Trójmiasta wypada dokładnie przy zbiegu ul. Bora Komorowskiego i ul. Mściwoja II w Gdańsku. N 54° 24′ 37”- E 18° 34′ 50”.
  • Osiedle zajęło 11 miejsce na 47 inwestycji w 2016 roku w plebiscycie na “Najciekawszą inwestycję mieszkaniową” trojmiasto.pl.

4 budynki

w zabudowie bliźniaczej

8

mieszkań

2016

rok budowy

Gdańsk, ul.Obotrycka

adres realizacji

Zobacz stronę realizacji
Rozwiń więcej realizacji Grupy TPS Reapolis