aktualnosci

26 stycznia 2024

STORIA wymarzone miejsce do życia

Pewnego słonecznego styczniowego dnia STORIA prezentowała się wręcz zjawiskowo.

Rozświetlona słońcem, przyprószona śniegiem STORIA pokazała, że w każdych warunkach pogodowych stwarza idealną przestrzeń do życia.

Z kolejnych etapów budowlanych powoli wyłania się rzeczywisty kształt STORII – kompleksu ekskluzywnych mieszkań – którą zaprojektowaliśmy tak, aby codzienność cechowała spokój, relaks, odpoczynek, komfort i wygodne życie.

Zobacz STORIĘ w zimowej szacie.

ZOBACZ KRONIKĘ BUDOWY
STORIA w zimowej szacie

26 stycznia 2024

Wiecha wieńczy Małą Chylońską

19 stycznia 2024 na Małej Chylońskiej zawisła symboliczna wiecha.

Wiecha to symboliczny rytuał, wciąż obecny i kultywowany od wieków w naszej branży. Polega na zawieszeniu na szczytowej konstrukcji dachu budynku ozdobnego roślinnego wieńca.

Wiecha oznacza też zakończenie ważnego etapu budowy czyli prac konstrukcyjnych.

Na Małej Chylońskiej jeszcze do wykonania dalsze prace wykończeniowe: wstawianie stolarki okiennej i drzwiowej, murowanie ścianek działowych, układanie instalacji, wykonywanie tynków na ścianach zewnętrznych oraz wewnątrz, montaż balustrad, malowanie… Czyli prace równie niezbędne, ale mniej widoczne niż prace konstrukcyjnych.

Mamy nadzieję, że dalsze prace będą toczyły się zgodnie z założonym planem i nic nie stanie na przeszkodzie planowej realizacji, a tym samym terminy odbiorów pozostaną niezagrożone.

Więcej zdjęć z wiechy oraz samego w zakładce MAŁA CHYLOŃSKA.

ZOBACZ KRONIKĘ BUDOWY
Wiecha na Małej Chylońskiej

21 listopada 2023

ELEGANCJA I STYL STORIA CLUB

STORIA CLUB to wyjątkowa, ekskluzywna przestrzeń, którą stworzyliśmy na STORII. Przestrzeni, która będzie żyć i służyć wspólnocie mieszkańców, w której będą spotykać się przyjaciele na rozmowy, na relaks i wyciszenie, w której będą dziać się ciekawe wydarzenia, inspirowane otoczeniem i tworzone przez mieszkańców STORII.

Eleganckie, stylowe wnętrza STORIA CLUB znajdziesz w Kronice Budowy pod przyciskiem poniżej. Zapraszamy do zachwytów 😉

ZOBACZ KRONIKĘ BUDOWY
Luksusowy relaks w STORIA CLUB

19 października 2023

A MURY ROSNĄ…

i powoli wyłania się bryła kameralnej inwestycji MAŁEJ CHYLOŃSKIEJ, którą budujemy w Gdyni przy Chylońskiej 172. W październiku stawiamy ściany drugiego, przedostatniego piętra, więc przed zimą stan surowy powinien być zakończony. Trzymajmy kciuki!

Więcej aktualnych zdjęć w kronice budowy – kliknij link 👇

ZOBACZ KRONIKĘ BUDOWY
20231019 MCH AKTUALNOSCI

16 października 2023

STORIA PIĘKNIEJE

Powoli z budowlanego procesu wyłania się STORIA, nasza kameralna inwestycja na gdańskich Aniołkach. W zakładce STORIA w kronice budowy znajdziesz więcej zdjęć, które potwierdzają uroki STORII. Oraz słuszność decyzji tych, którzy wybrali to miejsce, aby rozpocząć tu nowy rozdział swojej osobistej hiSTORII.

ZOBACZ KRONIKĘ BUDOWY
STORIA | kronika budowy 10.2023

14 września 2023

SKRZYDLATY MURAL UROCZYŚCIE ODSŁONIĘTY!

W niedzielę 10 września na gdańskich Aniołkach było ciekawie, zabawnie i bardzo energetycznie za sprawą festynu dzielnicowego z okazji Imienin Dzielnicy Aniołki.

Mieliśmy w tym swój udział. Wspólnie z Radą Dzielnicy i władzami Gdańska uroczyście odsłoniliśmy Skrzydlaty Mural. Były „uskrzydlone” fotki, miłe słowa, przemówienia, warsztaty grafitti i street artu, była (i jest nadal!) wystawa poświęcona Dzielnicy. Była też możliwość zobaczenia STORII od środka: eleganckich części wspólnych z salą klubową i strefą fitness, oraz mieszkań. Całość jeszcze na etapie realizacji, ale już teraz zdobyła duże uznanie.

Uskrzydlamy Aniołki! Dla nas to kolejny projekt, który jest owocem dobrej komunikacji i obopólnie korzystnej współpracy dewelopera z lokalną społecznością mieszkańców, reprezentowaną przez Radę Dzielnicy.

Kolejna okazja do uskrzydlenia i odwiedzenia STORII w pierwszej połowie października. Będziemy informować!

Więcej zdjęć z niedzielnego wydarzenia w linku.

ZOBACZ NA FACEBOOKU ALBUM ZDJĘĆ Z WYDARZENIA
SKRZYDLATY MURAL ODSŁONIĘTY!

04 września 2023

DODAJEMY SKRZYDEŁ DZIELNICY ANIOŁKI!

Już w tę niedzielę, 10 września 2023 r., o godz. 13 przy okazji festynu „Imieniny Dzielnicy Aniołki” uroczyście odsłonimy Skrzydlaty Mural przy inwestycji STORIA.

Prace budowlane na STORII jeszcze w toku, ale 10 września oprócz udziału w uroczystym odsłonięciu SKRZYDLATEGO MURALU będzie można

  • włączyć się w ZABAWĘ na najpopularniejsze selfie na tle muralu
  • nauczyć się malować mural podczas warsztatów z twórcami Skrzydlatego Muralu
  • obejrzeć wystawę “Aniołki w obiektywie mieszkańców” przeplataną historiami napisanymi na Aniołkach
  • odpocząć w strefie relaksu z watą cukrową i popcornem

Wisienką na torcie będzie możliwość obejrzenia STORII – kompleksu eleganckich mieszkań, rozejrzenia się po strefie relaksu z elegancką salą klubową z bilardem oraz strefę fitness z oryginalną ścianą solną i sauną.

Będzie też okazja aby porozmawiać z konsultantami i zarezerwować wybrane mieszkanie!

Zapraszamy!

TWORZYMY DOBRE MIEJSCA
Skrzydlaty Mural

10 sierpnia 2023

Mieszkanie z kredytem 2%

Mieszkanie w nowej inwestycji MAŁA CHYLOŃSKA są dostępne w ramach rządowego programu „Bezpieczny kredyt 2%”!

MAŁA CHYLOŃSKA to nowa, ciekawa inwestycja w portfolio Reapolis – kameralny budynek wielorodzinny, który powstanie w cichej części gdyńskiej dzielnicy Cisowa, przy ulicy Chylońskiej 172.

To, co wyróżnia tę inwestycję to nowoczesna architektura, w której wyraźnie widać inspirację gdyńskim modernizmem, ludzka skala i kameralny charakter inwestycji – na 4 kondygnacjach znajdzie się jedynie 41 mieszkań 2- i 3-pokojowych, oraz rozwiązania, które poprawiają wygodę i komfort życia – przestronne balkony i ogródki przydomowe w mieszkaniach na parterze, cichobieżna winda łącząca piętra z halą garażową, monitoring.

Więcej na temat mieszkań dostępnych w programie „bezpieczny kredyt 2%” znajdziesz u naszych konsultantów.

KONTAKT DO KONSULTANTÓW SPRZEDAŻY
BEZPIECZNY KREDYT 2%

31 lipca 2023

PRACE BUDOWLANE NA MAŁEJ CHYLOŃSKIEJ

Sezon wakacyjny w pełni, ale prace budowlane przy Małej Chylońskiej, kolejnej inwestycji Reapolis w Gdyni przy ulicy Chylońskiej, nie zwalniają. W lipcu zostały wylane stropy hali garażowej i budowa idzie w górę.

ZOBACZ KRONIKĘ BUDOWY
Mała Chylońska w lipcu 2023

21 lipca 2023

STORIA PIĘKNIEJE Z KAŻDYM DNIEM

Prace budowlane przy inwestycji STORIA na gdańskich AniołkaPrace budowlane przy inwestycji STORIA na gdańskich Aniołkach nie zwalniają. Kliknij w link i zobacz postęp prac w lipcu.

ZOBACZ KRONIKĘ BUDOWY
20230721_STORIA-W-LIPCU

30 czerwca 2023

JESTEŚMY TAM, GDZIE ROSNĄ NASZE INWESTYCJE

Dla nas ważne jest bycie wśród ludzi, tam, gdzie rosną nasze inwestycje. Dlatego bez wahania wspieramy dzielnicowe inicjatywy. W niedzielę 18 czerwca maszerowaliśmy ul. Chylońską w Przemarszu z okazji Święta Dzielnicy Cisowej, a 25 czerwca wspólnie z Radą Dzielnicy Aniołki otwieraliśmy wystawę „Aniołki w obiektywie mieszkańców”, wyeksponowaną na ogrodzeniu wokół rektoratu Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego przy skrzyżowaniu ul. Skłodowskiej-Curie i ul. Hoene-Wrońskiego na gdańskich Aniołkach.

Dobrze jest dobrze budować, tworzyć dobre miejsca i wprowadzać nową jakość w dzielnice Gdyni i Gdańska.

TWORZYMY DOBRE MIEJSCA
Wystawa "Aniołki w obiektywie"

16 czerwca 2023

ZATRUDNIAMY!

Tworzymy Dobre Miejsca, a w tych miejscach TWORZYMY DOBRE WNĘTRZA, czyli realizujemy świetne projekty wykończenia pod klucz!

Jeżeli śledzisz aktualne trendy w wykończeniach wnętrz, masz oko i poczucie estetyki, lubisz aranżować przestrzeń to koniecznie zwróć uwagę na dwie oferty pracy, które zamieściliśmy w zakładce DOŁĄCZ DO NAS i… dołącz do nas!

DOŁĄCZ DO NAS
DOŁĄCZ DO NAS

06 czerwca 2023

BIURO SPRZEDAŻY NIECZYNNE 9 CZERWCA

Zbliża się długi czerwcowy weekend. Większość z nas bierze urlopy. Nasze Biuro Sprzedaży także pracuje w okrojonym składzie i w piątek, 9 czerwca, będzie nieczynne. Konsultanci będą dostępni telefonicznie w godzinach pracy biura, czyli od 9 do 17.

Życzymy dobrego wypoczynku, a zainteresowanych realizacjami REAPOLIS zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

KONTAKT DO KONSULTANTÓW SPRZEDAŻY TEL. 588 882 225
202230606_9.06.BSPRZEDAZY-NIECZYNNE

31 maja 2023

Wiecha wieńczy STORIĘ

Pod koniec maja 2023 na pierwszych budynkach STORII, naszej realizacji premium na gdańskich Aniołkach, zawisła symboliczna wiecha. Świętowaliśmy w ten sposób zakończenie ważnego etapu, czyli budowlanych prac konstrukcyjnych.

Tradycja wiechy znana jest i kultywowana w branży od stuleci. Także w naszych projektach nie mogło zabraknąć tego tradycyjnego elementu.

Budowa STORII postępuje w zadowalającym tempie. Po więcej zdjęć ilustrujących zaawansowanie prac budowlanych zapraszamy do KRONIKI BUDOWY w zakładce STORIA.

ZOBACZ KRONIKĘ BUDOWY
20230531 STORIA WIECHA

22 maja 2023

MAŁA CHYLOŃSKA WYSTARTOWAŁA!

MAŁA CHYLOŃSKA to kolejna po STO10 Chylońska inwestycja w portfolio REAPOLIS, realizowana w tej części Gdyni. Inwestycja, którą na pewno warto się zainteresować.

Dlaczego? MAŁA CHYLOŃSKA to 1 kameralny budynek inspirowany gdyńskim modernizmem, 41 mieszkań, 3 piętra. Zlokalizowana perfekcyjnie: w cichym zakątku ulicy Chylońskiej, ale z bezpośrednim dostępem do komunikacji (ZTM, obwodnica) i miejskiej infrastruktury (sklepy, apteki, przychodnie, restauracje, place zabaw). Z przemyślanymi rozwiązaniami – winda, hala garażowa, ogródki przydomowe, balkony – które uczynią życie mieszkańców po prostu wygodnym.

Koniecznie sprawdź co oferuje MAŁA CHYLOŃSKA: na stronie sprawdzisz dostępne mieszkania, obejrzysz inwestycję w 3d, sprawdzisz postępy prac budowlanych. A jeżeli spodoba Ci się ta realizacja – łatwo znajdziesz kontakt do naszych doradców!

ZOBACZ OFERTĘ MAŁEJ CHYLOŃSKIEJ
MAŁA CHYLOŃSKA | Aktualności

24 kwietnia 2023

ZATRUDNIAMY!

Dynamiczny rozwój to nasze drugie i trzecie imię ;)! Rośniemy, realizujemy kolejne, ambitne i ciekawe projekty. Szukamy ekspertów, specjalistów oraz ludzi, którzy dopiero szukają swojej ścieżki i chcą zdobyć nowe umiejętności i doświadczenie na rynku nieruchomości w sympatycznym i kompetentnym zespole. Zapraszamy – dołącz do nas!

Szukamy specjalisty do rozliczeń finansowych projektów deweloperskich. Jeżeli sądzisz, że to może być praca dla Ciebie – klikaj i aplikuj!

ZOBACZ OFERTĘ PRACY

09 marca 2023

STORIA – Z WIDOKIEM NA GDAŃSK

Takie piękne widoki czekają na tych, którzy wybiorą mieszkanie na STORII. I to już niedługo, bo tempo prac budowlanych jest zadawalające!

STORIA – nasza kameralna inwestycja, która rośnie w cichej gdańskiej dzielnicy Aniołki. Dzielnica z bogatą historią, położona tuż obok centrum miasta, w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Oznacza to, że mieszkańcy STORII wszystko, czego będą potrzebować do wygodnego życia, znajdą w zasięgu ręki i kilku minut spacerem.

ZOBACZ KRONIKĘ BUDOWY
OSIEDLE Z WIDOKIEM - STORIA - KRONIKA BUDOWY

22 lutego 2023

CO SŁYCHAĆ NA STO10 CHYLOŃSKA?

Nowi właściciele mieszkań w budynku nr 2 – Chylońska 106 – odebrali swoje lokale. Niektórzy nawet już się wprowadzili, dzięki skorzystaniu z oferty MIESZKANIA POD KLUCZ!

Zapraszamy do skorzystania z oferty wykończenia mieszkania pod klucz. Przekażemy całość wykończenia naszemu zespołowi, a Ty będziesz się cieszyć większą ilością wolnego czasu i spokojem 🙂

Naszym zdaniem warto – zapraszamy!

Więcej szczegółów na stronie www Osiedla – kliknij w link poniżej

OFERTA "MIESZKANIA POD KLUCZ"
MIESZKANIA GOTOWE DO ZAMIESZKANIA

22 grudnia 2022

Pięknych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku

Świątecznej magii i spełnienia marzeń, a w Nowym Roku energii do realizacji planów i sięgania po najbardziej śmiałe cele.

Życzymy Wam i sobie

Zespół REAPOLIS

TWORZYMY DOBRE MIEJSCA

Pięknych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku

15 grudnia 2022

hiSTORIE pisane na Aniołkach

Aniołki to najmłodsza i jedna z najmniejszych gdańskich dzielnic. Równocześnie to dzielnica, na terenie której rozgrywała się hiSTORIA, a za chwilę stanie STORIA.

Przy okazji przygotowywania projektu zebraliśmy dziesięć historii z Aniołek. Znajdziesz wśród nich historię Wielkiej Alei, Opery Bałtyckiej, związków rodziny Schopenhauerów z Aniołkami i wiele, wiele innych.

Historie razie zdobią ogrodzenie przy ul. Orzeszkowej 13 i Śniadeckich 14-16, które okala naszą STORIĘ. 

Wszystkie hiSTORIE, ciekawie i szczegółowo opisane, znajdziesz też na naszej stronie.

hiSTORIE pisane na Aniołkach
hiSTORIE pisane na Aniołkach