aktualnosci

22 grudnia 2022

Pięknych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku

Świątecznej magii i spełnienia marzeń, a w Nowym Roku energii do realizacji planów i sięgania po najbardziej śmiałe cele.

Życzymy Wam i sobie

Zespół REAPOLIS

TWORZYMY DOBRE MIEJSCA

Pięknych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku

15 grudnia 2022

hiSTORIE pisane na Aniołkach

Aniołki to najmłodsza i jedna z najmniejszych gdańskich dzielnic. Równocześnie to dzielnica, na terenie której rozgrywała się hiSTORIA, a za chwilę stanie STORIA.

Przy okazji przygotowywania projektu zebraliśmy dziesięć historii z Aniołek. Znajdziesz wśród nich historię Wielkiej Alei, Opery Bałtyckiej, związków rodziny Schopenhauerów z Aniołkami i wiele, wiele innych.

Historie razie zdobią ogrodzenie przy ul. Orzeszkowej 13 i Śniadeckich 14-16, które okala naszą STORIĘ. 

Wszystkie hiSTORIE, ciekawie i szczegółowo opisane, znajdziesz też na naszej stronie.

hiSTORIE pisane na Aniołkach
hiSTORIE pisane na Aniołkach

06 grudnia 2022

STORIA, serce rośnie, gdy mury pną się do góry

Pomimo niezachęcającej jesiennej aury prace na budowie STORII, naszego klimatycznego osiedla w sercu gdańskich Aniołek, idą pełną parą. Pod koniec listopada 2022 r. STORIA zdecydowanie wyszła już ponad powierzchnię gruntu. Na budowie pojawił się dźwig, a w budynku C rosną ściany 1. piętra. Takie tempo robót cieszy i przyszłych mieszkańców, i dewelopera i ekipy wykonawcze pracujące przy inwestycji 🙂

ZOBACZ KRONIKĘ BUDOWY
STORIA - Aktualności - Kronika budowy 11.2022

10 czerwca 2022

Reapolis na Festynie Międzypokoleniowym w Gdyni Chyloni

Z ogromną radością przyjęliśmy zaproszenie Fundacji Adaptacja do udziału i współtworzenia FESTYNU MIĘDZYPOKOLENIOWEGO w Gdyni Chyloni.

Spotkajmy się już w najbliższą niedzielę, 12 czerwca 2022 r., w Parku Kilońskim w Strefie Gier Podwórkowych. Czekamy na Was od g. 14 do g. 18
Będzie można miło rodzinnie spędzić czas wśród wielu atrakcji, wśród których znajdziesz m.in.  zabawy Boba Budowniczego (a jakże!), malowanie buziek, wykonywanie kolorowych baloników w różnych kształtach, możliwość sprawdzenia swojej sportowej sprawności w przeróżnych rozgrywkach

Przy okazji będzie przestrzeń na rozmowy o planach i działaniach o realizowanych i planowanych inwestycjach w Chyloni. Do zobaczenia!

Spotkajmy się na Festynie Międzypokoleniowym
Festyn-miedzypokoleniowy 12062022

28 stycznia 2022

Symboliczna wiecha na STO10 Chylońska

14 stycznia 2022 roku na szczycie drugiego budynku Osiedla STO10 Chylońska zawisła wiecha. To symboliczny rytuał, obecny i wciąż kultywowany w branży budowlanej od wieków. Polega na zawieszeniu na szczytowej konstrukcji dachu budynku wiechy, czyli ozdobnego roślinnego wieńca przystrojonego wstążkami i kwiatami.

Wieszając wiechę na STO10 Chylońska zakończyliśmy ważny etap budowy – prace konstrukcyjne.

Przed nami prace wykończeniowe obejmujące wstawianie stolarki okiennej i drzwiowej, murowanie ścianek działowych, układanie instalacji, wykonywanie tynków na ścianach zewnętrznych oraz wewnątrz, montaż balustrad, malowanie… czyli te prace, których postępu tak bardzo nie widać, jak prac konstrukcyjnych. 

Sporo pracy jeszcze przed nami, ale mamy nadzieję, że dalej będą toczyły się zgodnie z założonym planem. I tak jak dotychczas nic nie stanie na przeszkodzie planowej realizacji kolejnych etapów, a terminy odbiorów pozostaną niezagrożone.

Więcej o osiedlu i aktualnym stanie prac budowlanych dowiesz się ze strony Osiedla.

Odwiedź stronę Osiedla STO10 Chylońska
Wiecha 2 et. STO10 Chylońska

18 stycznia 2022

STORIA nowa inwestycja w portfolio

STORIA to klimatyczne osiedle, które powstaje pomiędzy ulicami Orzeszkowej i Braci Śniadeckich. Utworzą je 4 budynki o niskiej zabudowie z 52 mieszkaniami, elegancką salą klubową, przyjemną strefą fitness, oraz zewnętrznym ogrodem z oryginalnie zaaranżowanymi strefami – miejscami spotkań i odpoczynku mikrospołeczności STORII. 

Przy tworzeniu STORII towarzyszyła nam wizja spełnionego życia, wypełnionego pracą, zabawą, spotkaniami z przyjaciółmi, relaksem, które tworzą wartościowe momenty – hiSTORIE warte przeżycia.

Gdy każdego dnia gonimy za rozwiązaniami problemów, sytuacji, tematów, tak naprawdę marzymy, aby wydostać się z tego kołowrotka i żyć we własnym tempie, mając wszystko co potrzebne na wyciągnięcie ręki – w przestrzeni i czasie, w których tego potrzebujemy.

STORIA  jest taką właśnie przestrzenią, w której tworzysz swoją własną opowieść. Opowieść o tym, że warto doceniać chwile, gdziekolwiek i w jakiejkolwiek formie je przeżywamy – czy to bawiąc się, ucząc, prowadząc zawodowe projekty, czy dając odpoczynek ciału i duszy. STORIA to miejsce na historie warte przeżycia.

To także przestrzeń wykorzystująca wszystkie atuty śródmiejskiej, centralnej lokalizacji. Tak blisko jak chcesz, tak daleko jak potrzebujesz.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
STORIA nowa inwestycja w Gdańsku