aktualnosci

28 maja 2024

31 MAJA BIURO SPRZEDAŻY BĘDZIE NIECZYNNE

W piątek, 31 maja, Biuro Sprzedaży przy ul. Chylońskiej 104 będzie nieczynne. Nasi konsultanci odpoczywają i zapraszają do kontaktu ponownie po 3 czerwca.

Życzymy słońca i dobrego czasu! A w wolnym od odpoczywania czasie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty i wybrania mieszkania dla siebie!

OFERTA
NIECZYNE BIURO SPRZEDAŻY 31.05

28 maja 2024

STORIA OTWIERA SIĘ NIE TYLKO DLA MIESZKAŃCÓW

W sobotę, 25 maja, STORIA otworzyła swoje przestrzenie także dla potencjalnych mieszkańców. Na zainteresowanych czekały bar prosecco, truskawki, kawa i przekąski oraz zespół chętny do prezentowania tego urokliwej inwestycji na gdańskich Aniołkach.

A naprawdę jest czym się chwalić. Pod przyciskiem kilka zdjęć z inwestycji i wydarzenia.

DZIEŃ OTWARTY NA STORII
STORIA DZIEN OTWARTY

28 maja 2024

STORIA INTEGRUJE MIESZKAŃCÓW!

W sobotę 25 maja zorganizowaliśmy dwa wydarzenia: jedno dla obecnych, drugie dla przyszłych mieszkańców. Pierwsze z wydarzeń to śniadanie fitness połączone z treningiem, drugie – Dzień Otwarty STORII.

Jako deweloperowi zależy nam na tym, aby w miejscach, które tworzymy powstawał także dobry klimat dla międzyludzkich relacji, relaksu i wyciszenia. Dlatego stworzyliśmy STORIA CLUB ekskluzywną przestrzeń, stworzoną wyłącznie dla mieszkańców STORII, w której dziać się będą ciekawe wydarzenia dedykowane mieszkańcom i tworzone przez mieszkańców STORII i odbywać przyjacielskie spotkania. STORIA CLUB twarzą elegancka sala klubowa, oraz strefa fitness z siłownią, sauną oraz pokojem wypoczynkowym.

To właśnie strefa fitness była sceną wydarzenia zorganizowanego dla mieszkańców: śniadania fitness połączonego z treningiem na maszynach i przyrządach w strefie fitness. Trening prowadził doświadczony medyczny trener personalny. Udział w wydarzeniu nie był tylko tylko sąsiedzką integracją i dobrą zabawą.
Dostarczył także wiedza o indywidualnym stanie zdrowia każdego uczestnika na podstawie pomiarów wykonanych przed treningiem oraz przygotował do bezpiecznego późniejszego, indywidualnego wykonywania ćwiczeń na maszynach i przyrządach treningowych dostępnych w strefie.

Nie jest to pierwsze spotkanie integrujące mieszkańców. Wcześniej zorganizowaliśmy warsztaty winne z degustacją wina prowadzone przez doświadczonego sommeliera, które były okazją do poznania przyszłych sąsiadów w dobrej, przyjacielskiej atmosferze.

Mamy nadzieję, że ten rodzaj spotkań przypadnie do gustu mieszkańców STORII i stanie się sposobem na integrację storiowej mikrospołeczności.

Kilka zdjęć z treningu pod przyciskiem.

TRENING FITNESS NA STORII
TRENING FITNESS I DZIEŃ OTWARTY

13 maja 2024

Stworzyliśmy dobre miejsce – STORIA, o czym donosi PROPERTY DESIGN

Tworzymy dobre miejsca, które są dostrzegane i doceniane. Taka jest STORIA, o której pisze dziś branżowy portal propertydesign.pl.

STORIA to nasza druga inwestycja w gdańskiej dzielnicy Aniołki.

Potwierdza wysoki poziom realizowanych projektów, doskonałe wyczucie klimatu i charakteru dzielnicy, a także wprowadza rozwiązania podnoszące komfort życia przyszłych mieszkańców.

STORIĘ tworzą cztery budynki o kameralnej, niskiej zabudowie, w których znajdują się 52 mieszkania o powierzchni od 25 do 67 mkw. Budynki charakteryzują się zróżnicowaną architekturą, dopasowaną estetycznie do miejsca, w którym powstają. Elewacja budynku położonego w ciągu ulicy Orzeszkowej została wykonana z cegły, połączonej z drewnianym belkowaniem w stylu muru pruskiego. Pozostałe budynki nawiązują charakterem do okolicznej zabudowy ulicy Śniadeckich. Cały teren STORII został wyłączony z ruchu samochodów: wszystkie miejsca parkingowe znajdują się w dwóch podziemnych halach garażowych, gdzie zlokalizowane się także komórki lokatorskie.

Zapraszamy do pełnej treści artykułu na stronach Property Design.

STORIA w PROPERTY DESIGN

30 kwietnia 2024

Świętujemy 2 maja!

W czwartek, 2 maja, dokładnie w środku tegorocznej majówki nasze Biuro Sprzedaży będzie nieczynne.

Nasi konsultanci odpoczywają i zapraszają do kontaktu ponownie po majówce, w poniedziałek, 6 maja.

Życzymy słońca i dobrego czasu! A w wolnym od odpoczywania czasie zapraszamy do odwiedzenia naszych wirtualnych realizacji

ZOBACZ NASZE REALIZACJE
20240430_AKTUALNOSCI_2.05-nieczynne

30 kwietnia 2024

Zarząd REAPOLIS w Zarządzie

Prezes REAPOLIS Mirosław Zalewski został wybrany na Członka Zarządu trójmiejskiego Oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich. To ogromne wyróżnienie oraz – naszym zdaniem – doskonałe strategiczne posunięcie PZFD.

PZFD to największa organizacja branży deweloperskiej – aktualnie zrzesza 300 firm – która od 2002 roku reprezentuje interesy branży. Trójmiejski Oddział powstał w 2017 roku z inicjatywy firm deweloperskich działających w województwie pomorskim. Od tamtej pory dynamicznie rozwija się i aktualnie zrzesza 33 firmy deweloperskie.

Z dużym entuzjazmem podchodzę do współpracy na rzecz rozwoju naszej branży w Trójmieście, województwie i kraju, współpracy ze Związkiem, który promuje najlepsze praktyki oraz godnie reprezentuje interesów firm deweloperskich w Polsce i Unii Europejskiej. – mówi sam prezes Zalewski

Jesteśmy przekonani, że sprawując swoją funkcję szeregach Zarządu trójmiejskiego Oddziału wykorzysta energię, sprawczość i potencjał, aby działać skutecznie na rzecz całej branży firm deweloperskich.

ZOBACZ STRONĘ ODDZIAŁU TRÓJMIEJSKIEGO PZFD
20240430_AKTUALNOSCI-WWW_REAPOLIS-W-ZARZADZIE-PZFD

15 kwietnia 2024

NOWE DRZEWA W PARKU MILLENIUM W GDAŃSKU

Pod koniec marca rozkwitający wiosną Park Millennium w Gdańsku wzbogacił się o blisko trzydzieści pięć pięknych drzewek. Na nasze polecenie Zielona Pracownia posadziła piękne okazy wiśni piłkowanej “Shirortae”, klonu jednolistnego “Variegatum” oraz surmii bigoniowej.

Zieleń w mieście działa kojąco – na mieszkańców, temperatury, na otoczenie. Warto zajrzeć do Parku Millennium i nacieszyć oko, szczególnie teraz gdy drzewka zaczynają budzić się do życia i prezentować swoje wiosenne pokroje.

Najszybciej na nasze drzewka traficie wejściem od od ulicy Leszczyńskich

POZNAJ NAS LEPIEJ
NOWE DRZEWA W PARKU MILLENIUM

15 kwietnia 2024

STO10 CHYLOŃSKA NAJLEPSZA W GDYNI

25 marca Trójmiasto.pl ogłosiło wyniku konkursu na NAJLEPSZĄ REALIZACJĘ MIESZKANIOWĄ TRÓJMIASTA 2023 roku.

Coroczna odsłona konkursu ma na celu wyłonienie najciekawszych inwestycji, które zostały ukończone w części lub w całości w 2023 roku.

Wśród wyróżnionych znalazła się, już po raz drugi!, nasza STO10 Chylońska! 

Drugi etap tej inwestycji zajął 7 miejsce na 64 realizacje mieszkaniowe z całego Trójmiasta oraz pierwsze miejsce wśród realizacji gdyńskich! 

Takie wygrane wyłonione głosami czytelników cieszą szczególnie, jako że vox populi, vox dei 😉

W przyszłym roku realizacji objętych plebiscytem trafi nasza gdańska inwestycja – STORIA. Wierzymy, że przypadnie do gustu czytelnikom trojmiasto.pl. 

ZOBACZ STO10 CHYLOŃSKĄ
STO10CHYLONSKA #1 W GDYNI

15 kwietnia 2024

STORIA DZIEŃ OTWARTY

W sobotę, 16 marca zaprosiliśmy do eleganckich, gościnnych wnętrz STORII i STORIA CLUB wszystkich, którzy chcieli przyjrzeć się tej realizacji z bliska.

Nieskromnie powiemy, że zachwyty gości zaskoczyły nas samych – zachwyty nad elegancją sali klubowej, wyposażeniem strefy fitness i ścianą solną, nad gustownymi wykończeniami klatek schodowych i dużymi przeszkleniami doświetlającymi schody. Goście z uznaniem wypowiadali się o architekturze całego osiedla idealnie wkomponowującego się w tkankę miejską dojrzałej dzielnicy.

Jeżeli zaciekawiła Cię ta realizacja, a nie udało Ci się dotrzeć w sobotę – zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Chętni pokażą inwestycje i opowiedzą o wszystkich smaczkach, inspiracjach i wartościach tego miejsca.

W STORII każdy DZIEŃ jest OTWARTY!

ZOBACZ STORIĘ
20240316_STORIA-DZIEN-OTWARTY-1603

26 stycznia 2024

STORIA wymarzone miejsce do życia

Pewnego słonecznego styczniowego dnia STORIA prezentowała się wręcz zjawiskowo.

Rozświetlona słońcem, przyprószona śniegiem STORIA pokazała, że w każdych warunkach pogodowych stwarza idealną przestrzeń do życia.

Z kolejnych etapów budowlanych powoli wyłania się rzeczywisty kształt STORII – kompleksu ekskluzywnych mieszkań – którą zaprojektowaliśmy tak, aby codzienność cechowała spokój, relaks, odpoczynek, komfort i wygodne życie.

Zobacz STORIĘ w zimowej szacie.

ZOBACZ KRONIKĘ BUDOWY
STORIA w zimowej szacie

26 stycznia 2024

Wiecha wieńczy Małą Chylońską

19 stycznia 2024 na Małej Chylońskiej zawisła symboliczna wiecha.

Wiecha to symboliczny rytuał, wciąż obecny i kultywowany od wieków w naszej branży. Polega na zawieszeniu na szczytowej konstrukcji dachu budynku ozdobnego roślinnego wieńca.

Wiecha oznacza też zakończenie ważnego etapu budowy czyli prac konstrukcyjnych.

Na Małej Chylońskiej jeszcze do wykonania dalsze prace wykończeniowe: wstawianie stolarki okiennej i drzwiowej, murowanie ścianek działowych, układanie instalacji, wykonywanie tynków na ścianach zewnętrznych oraz wewnątrz, montaż balustrad, malowanie… Czyli prace równie niezbędne, ale mniej widoczne niż prace konstrukcyjnych.

Mamy nadzieję, że dalsze prace będą toczyły się zgodnie z założonym planem i nic nie stanie na przeszkodzie planowej realizacji, a tym samym terminy odbiorów pozostaną niezagrożone.

Więcej zdjęć z wiechy oraz samego w zakładce MAŁA CHYLOŃSKA.

ZOBACZ KRONIKĘ BUDOWY
Wiecha na Małej Chylońskiej

21 listopada 2023

ELEGANCJA I STYL STORIA CLUB

STORIA CLUB to wyjątkowa, ekskluzywna przestrzeń, którą stworzyliśmy na STORII. Przestrzeni, która będzie żyć i służyć wspólnocie mieszkańców, w której będą spotykać się przyjaciele na rozmowy, na relaks i wyciszenie, w której będą dziać się ciekawe wydarzenia, inspirowane otoczeniem i tworzone przez mieszkańców STORII.

Eleganckie, stylowe wnętrza STORIA CLUB znajdziesz w Kronice Budowy pod przyciskiem poniżej. Zapraszamy do zachwytów 😉

ZOBACZ KRONIKĘ BUDOWY
Luksusowy relaks w STORIA CLUB

19 października 2023

A MURY ROSNĄ…

i powoli wyłania się bryła kameralnej inwestycji MAŁEJ CHYLOŃSKIEJ, którą budujemy w Gdyni przy Chylońskiej 172. W październiku stawiamy ściany drugiego, przedostatniego piętra, więc przed zimą stan surowy powinien być zakończony. Trzymajmy kciuki!

Więcej aktualnych zdjęć w kronice budowy – kliknij link 👇

ZOBACZ KRONIKĘ BUDOWY
20231019 MCH AKTUALNOSCI

16 października 2023

STORIA PIĘKNIEJE

Powoli z budowlanego procesu wyłania się STORIA, nasza kameralna inwestycja na gdańskich Aniołkach. W zakładce STORIA w kronice budowy znajdziesz więcej zdjęć, które potwierdzają uroki STORII. Oraz słuszność decyzji tych, którzy wybrali to miejsce, aby rozpocząć tu nowy rozdział swojej osobistej hiSTORII.

ZOBACZ KRONIKĘ BUDOWY
STORIA | kronika budowy 10.2023

14 września 2023

SKRZYDLATY MURAL UROCZYŚCIE ODSŁONIĘTY!

W niedzielę 10 września na gdańskich Aniołkach było ciekawie, zabawnie i bardzo energetycznie za sprawą festynu dzielnicowego z okazji Imienin Dzielnicy Aniołki.

Mieliśmy w tym swój udział. Wspólnie z Radą Dzielnicy i władzami Gdańska uroczyście odsłoniliśmy Skrzydlaty Mural. Były „uskrzydlone” fotki, miłe słowa, przemówienia, warsztaty grafitti i street artu, była (i jest nadal!) wystawa poświęcona Dzielnicy. Była też możliwość zobaczenia STORII od środka: eleganckich części wspólnych z salą klubową i strefą fitness, oraz mieszkań. Całość jeszcze na etapie realizacji, ale już teraz zdobyła duże uznanie.

Uskrzydlamy Aniołki! Dla nas to kolejny projekt, który jest owocem dobrej komunikacji i obopólnie korzystnej współpracy dewelopera z lokalną społecznością mieszkańców, reprezentowaną przez Radę Dzielnicy.

Kolejna okazja do uskrzydlenia i odwiedzenia STORII w pierwszej połowie października. Będziemy informować!

Więcej zdjęć z niedzielnego wydarzenia w linku.

ZOBACZ NA FACEBOOKU ALBUM ZDJĘĆ Z WYDARZENIA
SKRZYDLATY MURAL ODSŁONIĘTY!

04 września 2023

DODAJEMY SKRZYDEŁ DZIELNICY ANIOŁKI!

Już w tę niedzielę, 10 września 2023 r., o godz. 13 przy okazji festynu „Imieniny Dzielnicy Aniołki” uroczyście odsłonimy Skrzydlaty Mural przy inwestycji STORIA.

Prace budowlane na STORII jeszcze w toku, ale 10 września oprócz udziału w uroczystym odsłonięciu SKRZYDLATEGO MURALU będzie można

  • włączyć się w ZABAWĘ na najpopularniejsze selfie na tle muralu
  • nauczyć się malować mural podczas warsztatów z twórcami Skrzydlatego Muralu
  • obejrzeć wystawę “Aniołki w obiektywie mieszkańców” przeplataną historiami napisanymi na Aniołkach
  • odpocząć w strefie relaksu z watą cukrową i popcornem

Wisienką na torcie będzie możliwość obejrzenia STORII – kompleksu eleganckich mieszkań, rozejrzenia się po strefie relaksu z elegancką salą klubową z bilardem oraz strefę fitness z oryginalną ścianą solną i sauną.

Będzie też okazja aby porozmawiać z konsultantami i zarezerwować wybrane mieszkanie!

Zapraszamy!

TWORZYMY DOBRE MIEJSCA
Skrzydlaty Mural

10 sierpnia 2023

Mieszkanie z kredytem 2%

Mieszkanie w nowej inwestycji MAŁA CHYLOŃSKA są dostępne w ramach rządowego programu „Bezpieczny kredyt 2%”!

MAŁA CHYLOŃSKA to nowa, ciekawa inwestycja w portfolio Reapolis – kameralny budynek wielorodzinny, który powstanie w cichej części gdyńskiej dzielnicy Cisowa, przy ulicy Chylońskiej 172.

To, co wyróżnia tę inwestycję to nowoczesna architektura, w której wyraźnie widać inspirację gdyńskim modernizmem, ludzka skala i kameralny charakter inwestycji – na 4 kondygnacjach znajdzie się jedynie 41 mieszkań 2- i 3-pokojowych, oraz rozwiązania, które poprawiają wygodę i komfort życia – przestronne balkony i ogródki przydomowe w mieszkaniach na parterze, cichobieżna winda łącząca piętra z halą garażową, monitoring.

Więcej na temat mieszkań dostępnych w programie „bezpieczny kredyt 2%” znajdziesz u naszych konsultantów.

KONTAKT DO KONSULTANTÓW SPRZEDAŻY
BEZPIECZNY KREDYT 2%

31 lipca 2023

PRACE BUDOWLANE NA MAŁEJ CHYLOŃSKIEJ

Sezon wakacyjny w pełni, ale prace budowlane przy Małej Chylońskiej, kolejnej inwestycji Reapolis w Gdyni przy ulicy Chylońskiej, nie zwalniają. W lipcu zostały wylane stropy hali garażowej i budowa idzie w górę.

ZOBACZ KRONIKĘ BUDOWY
Mała Chylońska w lipcu 2023

21 lipca 2023

STORIA PIĘKNIEJE Z KAŻDYM DNIEM

Prace budowlane przy inwestycji STORIA na gdańskich AniołkaPrace budowlane przy inwestycji STORIA na gdańskich Aniołkach nie zwalniają. Kliknij w link i zobacz postęp prac w lipcu.

ZOBACZ KRONIKĘ BUDOWY
20230721_STORIA-W-LIPCU

30 czerwca 2023

JESTEŚMY TAM, GDZIE ROSNĄ NASZE INWESTYCJE

Dla nas ważne jest bycie wśród ludzi, tam, gdzie rosną nasze inwestycje. Dlatego bez wahania wspieramy dzielnicowe inicjatywy. W niedzielę 18 czerwca maszerowaliśmy ul. Chylońską w Przemarszu z okazji Święta Dzielnicy Cisowej, a 25 czerwca wspólnie z Radą Dzielnicy Aniołki otwieraliśmy wystawę „Aniołki w obiektywie mieszkańców”, wyeksponowaną na ogrodzeniu wokół rektoratu Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego przy skrzyżowaniu ul. Skłodowskiej-Curie i ul. Hoene-Wrońskiego na gdańskich Aniołkach.

Dobrze jest dobrze budować, tworzyć dobre miejsca i wprowadzać nową jakość w dzielnice Gdyni i Gdańska.

TWORZYMY DOBRE MIEJSCA
Wystawa "Aniołki w obiektywie"