aktualnosci

31 maja 2023

Wiecha wieńczy STORIĘ

Pod koniec maja 2023 na pierwszych budynkach STORII, naszej realizacji premium na gdańskich Aniołkach, zawisła symboliczna wiecha. Świętowaliśmy w ten sposób zakończenie ważnego etapu, czyli budowlanych prac konstrukcyjnych.

Tradycja wiechy znana jest i kultywowana w branży od stuleci. Także w naszych projektach nie mogło zabraknąć tego tradycyjnego elementu.

Budowa STORII postępuje w zadowalającym tempie. Po więcej zdjęć ilustrujących zaawansowanie prac budowlanych zapraszamy do KRONIKI BUDOWY w zakładce STORIA.

ZOBACZ KRONIKĘ BUDOWY
20230531 STORIA WIECHA

22 maja 2023

MAŁA CHYLOŃSKA WYSTARTOWAŁA!

MAŁA CHYLOŃSKA to kolejna po STO10 Chylońska inwestycja w portfolio REAPOLIS, realizowana w tej części Gdyni. Inwestycja, którą na pewno warto się zainteresować.

Dlaczego? MAŁA CHYLOŃSKA to 1 kameralny budynek inspirowany gdyńskim modernizmem, 41 mieszkań, 3 piętra. Zlokalizowana perfekcyjnie: w cichym zakątku ulicy Chylońskiej, ale z bezpośrednim dostępem do komunikacji (ZTM, obwodnica) i miejskiej infrastruktury (sklepy, apteki, przychodnie, restauracje, place zabaw). Z przemyślanymi rozwiązaniami – winda, hala garażowa, ogródki przydomowe, balkony – które uczynią życie mieszkańców po prostu wygodnym.

Koniecznie sprawdź co oferuje MAŁA CHYLOŃSKA: na stronie sprawdzisz dostępne mieszkania, obejrzysz inwestycję w 3d, sprawdzisz postępy prac budowlanych. A jeżeli spodoba Ci się ta realizacja – łatwo znajdziesz kontakt do naszych doradców!

ZOBACZ OFERTĘ MAŁEJ CHYLOŃSKIEJ
MAŁA CHYLOŃSKA | Aktualności

24 kwietnia 2023

ZATRUDNIAMY!

Dynamiczny rozwój to nasze drugie i trzecie imię ;)! Rośniemy, realizujemy kolejne, ambitne i ciekawe projekty. Szukamy ekspertów, specjalistów oraz ludzi, którzy dopiero szukają swojej ścieżki i chcą zdobyć nowe umiejętności i doświadczenie na rynku nieruchomości w sympatycznym i kompetentnym zespole. Zapraszamy – dołącz do nas!

Szukamy specjalisty do rozliczeń finansowych projektów deweloperskich. Jeżeli sądzisz, że to może być praca dla Ciebie – klikaj i aplikuj!

ZOBACZ OFERTĘ PRACY

09 marca 2023

STORIA – Z WIDOKIEM NA GDAŃSK

Takie piękne widoki czekają na tych, którzy wybiorą mieszkanie na STORII. I to już niedługo, bo tempo prac budowlanych jest zadawalające!

STORIA – nasza kameralna inwestycja, która rośnie w cichej gdańskiej dzielnicy Aniołki. Dzielnica z bogatą historią, położona tuż obok centrum miasta, w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Oznacza to, że mieszkańcy STORII wszystko, czego będą potrzebować do wygodnego życia, znajdą w zasięgu ręki i kilku minut spacerem.

ZOBACZ KRONIKĘ BUDOWY
OSIEDLE Z WIDOKIEM - STORIA - KRONIKA BUDOWY

22 lutego 2023

CO SŁYCHAĆ NA STO10 CHYLOŃSKA?

Nowi właściciele mieszkań w budynku nr 2 – Chylońska 106 – odebrali swoje lokale. Niektórzy nawet już się wprowadzili, dzięki skorzystaniu z oferty MIESZKANIA POD KLUCZ!

Zapraszamy do skorzystania z oferty wykończenia mieszkania pod klucz. Przekażemy całość wykończenia naszemu zespołowi, a Ty będziesz się cieszyć większą ilością wolnego czasu i spokojem 🙂

Naszym zdaniem warto – zapraszamy!

Więcej szczegółów na stronie www Osiedla – kliknij w link poniżej

OFERTA "MIESZKANIA POD KLUCZ"
MIESZKANIA GOTOWE DO ZAMIESZKANIA

22 grudnia 2022

Pięknych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku

Świątecznej magii i spełnienia marzeń, a w Nowym Roku energii do realizacji planów i sięgania po najbardziej śmiałe cele.

Życzymy Wam i sobie

Zespół REAPOLIS

TWORZYMY DOBRE MIEJSCA

Pięknych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku