aktualnosci

12 września 2021

STO10 Chylońska zgodnie z planem!

Wakacje, wakacje i… po wakacjach, a prace budowlane na Osiedlu STO10 Chylońska idą pełną parą i bez opóźnień!

Bardzo nam się to podoba, szczególnie, gdy plac budowy i panujący na nim porządek wynikający z żelaznej logiki realizacji kolejnych kroków, fotografowany jest wrażliwym okiem naszej fotografki Asi.

Gdy patrzymy na te zdjęcia to przestajemy widzieć plac budowy, a scenę, na której potężne dźwigi wykonują swój powściągliwy taniec, wśród dekoracji, które tworzą żelazne pręty ustawione lub ułożone z gracją w harmonijnym porządku. 

Chcesz wiedzieć więcej o Osiedlu STO10 Chylońska oraz zaawansowaniu prac budowlanych przy 2 etapie zajrzyj na stronie inwestycji chylonska.pl

ZOBACZ KRONIKĘ BUDOWY

18 stycznia 2021

Budowa 2 etapu Osiedla STO10 Chylońska rozpoczęta!

Rozpoczęliśmy prace przy budowie 2. etapu Osiedla STO10 Chylońska w Gdyni.

Na razie zagłębiamy się w ziemi, ale już za chwilę mury pnąć się będą do góry!

W drugim etapie powstanie budynek mieszkalny 7-kondygancyjny z parterami usługowymi, zielonymi tarasami oraz dwupoziomową halą garażową. Kondygnacje od 1 do 7 zajmą wygodne, ustawne i świetnie doświetlone kawalerki i mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe.

W zamkniętej przestrzeni wewnętrznej Osiedla zrealizujemy zadaszoną strefę spotkań sąsiedzkich, sąsiadujący z placem zabaw dla dzieci, miniścianką wspinaczkową oraz terenami zielonymi. Takie rozplanowanie przestrzeni w ścisłym miejskim centrum to ważny atut osiedla mieszkaniowego.

Na bieżąco o postępach prac będziemy informować na facebookowym profilu STO10 Chylońska oraz na stronie inwestycji chylonska.pl

Dowiedz się więcej

25 października 2020

1. etap Osiedla Sto10 Chylońska ZAKOŃCZONY!

Latem 2020 zakończyliśmy i przekazaliśmy naszym klientom pierwszy z budynków Osiedla STO10 Chylońska. To już nasza czwarta inwestycja w Trójmieście!

Osiedle STO10 Chylońska to nowoczesny kompleks mieszkaniowy, który powstaje w największej gdyńskiej dzielnicy – Chyloni, w miejscu o bogatej historii i tradycji. Chylonia współcześnie to dynamicznie rozwijający się i pulsujący energią miejski organizm. Wybierając miejsce i projektując osiedle zadbaliśmy o różne aspekty: od wygodnie rozplanowanych mieszkań i części wspólnych, po bliskość sklepów, parków, szkół, czy przystanków komunikacji miejskiej (2-5 min spacerem).  

Osiedle tworzyć będą cztery niezależne budynki wielorodzinne z nowoczesnymi parterami usługowo-handlowymi. 7-kondygnacyjne budynki wkomponowane będą w przestrzeń, w której zadbano o różne potrzeby mieszkańców, ich komfort życia, aktywny wypoczynek, rekreację, czy międzysąsiedzkie relacje, stąd m.in strefa gier podwórkowych, ścieżka biegowa, czy crossfit na wolnym powietrzu. Zadbaliśmy też o części wspólne wewnątrz budynków wyposażając je w eleganckie, wygodne strefy wejścia.

Pod budynkami umieściliśmy dwupoziomowe hale garażowe, w których poza miejscami parkingowymi, znajdują się komórki lokatorskie oraz boksy rowerowe. Sprawną komunikację pomiędzy piętrami zapewnią dwie cichobieżne, szybkie windy, dostępne z poziomu hali garażowej.

Osiedle STO10 Chylońska – tu BLISKO jest WSZYSTKO i życie toczy się na 110%

To kolejna realizacja, która wzmacnia nasze poczucie, że TWORZYMY DOBRE MIEJSCA!

Dowiedz się więcej

25 października 2020

Nowy etap – nowa strona

Każda inwestycja budowlana to wielowymiarowy projekt, wymagający prowadzenia przemyślanych w każdym aspekcie, odrębnych działań marketingowo-promocyjnych.

Dlatego w naszej działalności dla każdej realizowanej inwestycji mieszkaniowej tworzymy indywidualną marketingową ścieżkę. Jednym z elementów tej ścieżki jest strona www – wizytówka inwestycji, jej wielowymiarowa prezentacja oraz miejsce kontaktu z potencjalnymi klientami.

Czas życia strony www dla tego typu projektów to max. w 2-3 latach, bo strona starzeje się – to co było dobre i atrakcyjne 3 lata temu, może nie pasować do aktualnych trendów. Zmieniają się też sposoby konsumowania treści online i do nich także należy dopasować stronę www.

Dlatego zdecydowaliśmy się na odświeżenie, a de facto zmianę strony jednej z prowadzonych przez nas inwestycji STO10 Chylońska w Gdyni. To nowoczesne osiedle w samym sercu największej gdyńskiej dzielnicy – Chyloni, w której zaczęła się Gdynia, przynajmniej tak uważają niektórzy 🙂

W nowej stronie postawiliśmy na świeżość, czytelność i zupełnie nową estetykę. Zajrzyj i daj znać, czy nam się udało.

Dowiedz się więcej

25 października 2020

Nowy? Lepszy Reapolis!

Wraz z rozwojem firmy o kolejne ciekawe inwestycje przyszedł czas, aby zaakcentować to co jest naszym wyróżnikiem – markę Reapolis!

Skupieni na biznesowej codzienności, realizacji naszych inwestycji, dobrej obsłudze klientów oraz rozwoju naszego portfolio trochę zapomnieliśmy o samej marce.

A przecież Reapolis to dojrzała marka obecna na rynku od 2012 roku! 

Stawiamy na większą wyrazistość i jasną komunikację, bo zależy nam, aby klienci i partnerzy znali i precyzyjnie rozpoznawali Reapolis. Zależy nam, aby kojarzyli nas jako zespół, która RZETELNIE wykonuje swoją pracę, z ODWAGĄ i Z POCZUCIEM WPŁYWU realizuje nawet najtrudniejsze wyzwania, UCZCIWIE wywiązuje się ze zobowiązań, działa MĄDRZE, korzystając z wiedzy i bogatego doświadczenia.

Zależy nam na tym, aby marka Reapolis kojarzyła się z nową jakością na rynku deweloperskim!

Poznaj nasze dotychczasowe realizacje

21 października 2020

Nowy logotyp

#InspirujeNasHistoria #InspirujeNasPrzyszłość Odświeżyliśmy logotyp Reapolis z szacunkiem dla przeszłości, która nas ukształtowała oraz silnych związków z Grupą TPS Reapolis.

Ale nie tylko! W nowym znaku sięgnęliśmy także po nowoczesną, prostą formę. 

Nowy logotyp harmonijnie sięga do urbanistyki, do planu miasta, czy osiedla, do życia, jakie się w tych miejscach toczy, do ludzi, którzy wypełniają miasta i osiedla swoją energią – do tego wszystkiego, co składa się na dobrą inwestycję deweloperskiej, na tworzenie dobrych miejsc do życia i pracy.

Czy nam się to udało? Obejrzyjcie krótki film na stronie głównej i oceńcie sami!

Przejdź na stronę główną